Місто:
+38 044 490 45 40 +38 067 361 55 00
Місто:
Яке місто ближче до вас?

Ціль фонду

Одна з цінностей нашого бізнесу виражається в тому, щоб зберігати природу тієї місцевості, на якій ми розвиваємося. Для цього ми створили фонд «Бережімо природу», завдання якого - відновити пошкоджений нами екологічний баланс природи. Якщо в бізнесі ми покращуємо якість життя для наших клієнтів і партнерів, то за допомогою фонду ми покращуємо життя для всіх, хто так чи інакше знаходиться в нашому оточенні.

Ми прибираємо території парків, садимо дерева, годуємо звірів і птахів. У планах - очищення водойм, просвіта в галузі охорони природи, гармонійна утилізація сміття, відновлення екосистем.

1% від продажів продукції компанії AKVANTIS йдуть в фонд "Бережімо природу». Купуючи будь-яку систему водоочищення ви особисто допомагаєте зробити наше місто чистішим, залишаючи нашим дітям зелену країну і чисту екологію.

 • НАПРЯМКИ
  ДІЯЛЬНОСТІ ФОНДУ

  Посадка дерев, очищення річок, робота з дітьми, благоустрою парків, суботники...

 • НАШІ
  ПРИНЦИПИ

  Зберігати навколішне середовище для тих, хто буде рости та розвивати нашу країну завтра

 • ЯК З НАМИ
  СПІВРОБІТНИЧАТИ

  Можливість зареєструватися і отримувати від нас повідомлення, написати, подзвонити

Приймаємо допомогу

Ми приймаємо будь-яку допомогу, від волонтерства, до реальної допомоги грошима під наші проекти. Ми звітуємо за кожну копійку, витрачену на проект. Ви можете подивитися архів з фото і відео про те, як, де і коли ми провели активність і до яких наслідків це призвело.

Ми віримо в те, що будь-який бізнес в першу чергу, несе відповідальність перед тією територією, на якій він розвивається.

Loading...