Місто:
+38 044 490 45 40 +38 067 361 55 00
Місто:
Яке місто ближче до вас?

Релакс-парк Верхоли

Кращий в Україні комплекс європейського рівня Relax Park VERHOLY - це незабутній відпочинок і насолода всім тим, що дає нам природа - чистим повітрям, зеленим лісом і, звичайно, чистою водою.

Перебуваючи в десяти кілометрах від Полтави в екологічно чистій зоні VERHOLY дає можливість кожному відчути, що таке - релакс. Тут є все, що потрібно для того, щоб розслабитися - відмінний ресторан, басейн, їзда на конях, відокремлений відпочинок в шале.

Для того, щоб кухня і комплекс були забезпечені чистою водою, ми встановили в VERHOLY систему зворотного осмосу високої продуктивності SilverPRO RO 2,0, яка очищає воду від всіх небажаних домішок, які є в скважтнной воді і структурізатор води GRANDER 1 ". Завдяки такій системі вода набуває м'який шовковистий присмак, який покращує смакові якості кави, чаю, перших страв.

Кожен день відвідувачі релакс-парку мають можливість насолоджуватися чистою водою і відчувати її цілющі властивості. У кожному номері готелю є набір фужерів і графин Grander, а в ресторані вам наллють воду безкоштовно.

Сайт комплексу: verholy.com


Loading...