Місто:
+38 044 490 45 40 +38 067 361 55 00
Місто:
Яке місто ближче до вас?

Про нас

Компанія "Аквантис" була створена для того, щоб змінити сьогодні уявлення про величезне значення чистої води для людини. Ми знаємо, що джерело нашого життя - це вода, якість якої визначає якість життя людини. Тому ми надаємо нашим клієнтам можливість отримувати не просто чисту, а по-справжньому здорову воду, яка зміцнює і зберігає здоров'я їх сімей, і наповнює кожен день яскравими відчуттями повноцінного життя.

Місія нашої компанії - зберегти здоров'я людей, відкриваючи їм корисні властивості чистої води і забезпечуючи сучасними системами її очищення.

Наші принципи

 • Робимо більше,
  ніж від нас
  очікують  

 • Робимо
  роботу на
  вищому рівні

 • Отримуємо
  задоволення
  від роботи

 • Не економимо,
  використовуємо
  тільки найкраще

 • Взаємо-
  підтримка –
  командна праця

 • Вітаємо
  навчання та
  розвиток кожного

 • Постійно
  вдосконалюємося

 • Оцінюємо
  людей за
  результатами

 • Вітаємо спорт
  та здоровий
  спосіб життя

 • Бережемо
  природу

5 фактів про Аквантис

Щорічно ми відвідуємо безліч виставок сучасних технологій по всьому світу, щоб знайти кращу і найцікавішу продукцію і привезти її в Україну. Сьогодні у нас немає конкурентів в цій сфері.

 

Кращі європейські компанії Bluewater, Grander, Waterlogic, SIP довірили нам ексклюзивно представляти їх бренди в Україні, цінуючи наше чесне, прозоре і успішне партнерство ось уже на протязі багатьох років.

Ми організували повний комплекс робіт «під ключ» в рамках однієї компанії - від аналізу води і підбору системи до проектування і сервісного обслуговування. Ми негласно вирішили, що завжди і за будь-яких обставин будемо робити роботу, як "для себе". Тому ставимося до задачі уважно, вирішуємо її в короткі терміни і не вимагаємо від клієнта витрати особистого часу для присутності на об'єкті.

У нас укомплектована власна виробнича, монтажна і сервісна служба з інженерів вищої кваліфікації, а наші співробітники є фахівцями єдиної незалежної міжнародної асоціації Water Quality Association.

 

Щоб бути впевненими в 100% -ої надійності систем очищення води, ми використовуємо у виробництві, монтажі і сервісному обслуговуванні тільки оригінальні змінні елементи європейських компаній-виробників. Ми не дозволяємо собі ризикувати комфортом наших клієнтів, занижуючи вимоги до якості мембран, картриджів, фільтрів та інших змінних елементів.

Наші інженери використовують комплектуючі провідних інжинірингових компаній John Guest, Ecoplastic, Valtec, які гарантують надійність з'єднань і безпеку конструкції протягом усього часу її експлуатації.

 

У якийсь момент ми з'єднали сучасні технології з любов'ю до клієнтів і отримали кращий в Україні сервіс. У будь-який момент ми можемо відповісти в якому стані системи очищення води у клієнта.

Колл-центр щодня працює над тим, щоб наші клієнти вчасно отримували повідомлення про необхідність обслуговування системи або прийняти заявку від клієнта.

Виїжджаючи на обслуговування систем Сервісні майстри перевіряють її стан і роблять її обов'язкову бактерицидну обробку і тест води, щоб бути на 100% впевненими в тому, що клієнти отримують здорову та корисну для їх організму воду.

 

Наш відділ розвитку постійно шукає і знаходимо нові рішення в сфері водопідготовки, щоб запропонувати їх нашим клієнтам. Сьогодні в Україні ми пропонуємо інноваційні рішення по використанню озону для знезараження води, технологію поліпшення молекулярного складу води за допомогою її структурування, технологію збереження чистої без бактерій поверхні пурифайер BioCote і технології знезараження води Firewall.

Продукція наших головних партнерів Bluewater містить 12 запатентованих технологій, що не мають аналогів в світі.

С чего все начиналось

 • Денис Срібний, Керівник
 • Сервісна служба "Akvantis"
 • Відділ продажу
 • Робота з партнерами

Денис Срібний

Керівник

Ми не зупиняємося на досягнутому, і працюємо над реалізацією амбітних і зухвалих планів, прагнучи щоб наш клієнт отримував більше, ніж від нас чекає!

У далекому 1997 році я, рухомий бажанням оточувати себе якісними речами, йшов купувати хороші зошити з білого паперу (сірі вітчизняні зошити шокували мене в зневіру). Зробивши заплановану покупку, мою увагу привернула маленька коробочка з написом « фільтр для води на кран » вартістю 23 грн. Прийшовши додому, поспішив встановити фільтр згідно інструкції і отримав чисту воду. Заварив чай ​​з м'ятою і що називається « відчув різницю ». Це зараз я розумію, що якість води для того чаю було дуже далеко від ідеалу, адже я купив примітивний вугільний фільтр. Однак на той момент мені здалося, що смачніше чаю я не пробував.

Саме тоді до мене прийшло розуміння важливості питання « ЧИСТОЇ ВОДИ ». З того моменту моя сім'я прагнула покращувати якість використовуваної води, покращуючи тим самим якість нашого життя!

І я почав рухатися в даному напрямку, відкривши в 2001 році перший спеціалізований відділ по фільтрам для води в м.Олександрія. А далі, закінчивши перший курс НГУ в Дніпропетровську, прийшов з пропозицією розвивати напрямок систем очищення води в місцеву компанію. Попрацювавши деякий час, я зрозумів, що погляди на ключові питання Компанії-роботодавця і мої різняться.
І я прийняв для себе рішення …

24 квітня 2005 року спільно з двома товаришами, я сидів в центральній бібліотеці, підшукуючи ім'я для нашої нової компанії. І ми знайшли назву, яке в повній мірі відображає суть майбутньої діяльності - AKVANTIS – в перекладі з латині – ОЧИЩУЮЧИЙ ВОДУ.

Наступні 4 роки ми плідно працювали, росли і розвивалися. Були труднощі: 2009 рік, як і багатьох інших, перевіряв нас на міцність. Але, як відомо, « що не вбиває, то робить нас сильнішими ».

Ростуть плани і цілі, підживлюючи професійними амбіціями. А разом з ними і кількість задоволених клієнтів, в будинку яких ми принесли радість і задоволення пити і користуватися чистою водою.

Ми не зупиняємося на досягнутому, і працюємо над реалізацією амбітних і зухвалих планів, прагнучи щоб наш клієнт отримував більше, ніж від нас чекає!

Денис Срібний,
Керівник компанії «Akvantis»

Loading...