Місто:
+38 044 490 45 40 +38 067 361 55 00
Місто:
Яке місто ближче до вас?

Аналіз води

Підбір обладнання для водоочищення спирається на хімічний аналіз води. Приділіть увагу цього етапу: від точності і повноти даних буде залежати успіх проекту, а помилки в результаті можуть обійтися дорого. Ми проводимо хімічний аналіз води з водопроводу, свердловин, колодязів, річок та інших водойомiвзамовити аналіз води

вартiсть

Вартість хімічного аналізу води - від 910 грн. Окремо оплачуються транспортні витрати (в залежності від віддаленості об'єкта). Аналіз води роблять в незалежгній лабораторії. Надалі, при покупці системи водоочищення для котеджу або заміського будинку в компанії «Аквантис» вартість хімічного аналізу вираховується з вартості обладнання. Експрес-аналіз очищеної води (після установки обладнання)

      

ОСНОВНІ ВИДИ ЗАБРУДНЕНЬ ВОДИ

        Cl - хлор
        NO3 - нітрати
        Fe - залізо
        Al, В - важкі метали
        Ca - надлишок кальцію
        CO2 - сірководень

      

НАВІЩО ПОТРІБЕН АНАЛІЗ ВОДИ?

      

          
 • ви оціните якість водопровідної води і зрозумієте її придатність для приготування їжі або гигенические процедур;
 •         
 • оціните якість питної води зі свердловини або колодязя;
 •         
 • зможете перевірити якість очищення бутильованої води;
 •         
 • зможете підібрати потрібний фільтр для води або перевірити якість роботи вже наявної системи водоочищення.
 •       

проба

Правильно відібрана проба - запорука достовірного аналізу води Для повного         хімічного аналізу води бажано, щоб відбір проби здійснював фахівець.         Просто набрати воду в пляшку і відвести її в лабораторію мало. Потрібно дотримуватися певної технології. Приїжджаючи до вас додому, фахівець «Аквантис» відбирає три проби, дві з яких підкислює (консервує) по залізу і марганцю. Це робиться для того, що б ці метали не вступили в реакцію з повітрям і не випали в осад. Інакше достовірного результату ви не отримаєте. Протягом максимально двох годин проби доставляються в лабораторію і через 7 робочих днів у вас на руках достовірний         висновок про хімічний склад води.

 

      

Як правильно набрати воду для лабораторного аналізу?

Для того, щоб отримати достовірніші цифри досліджень, важливо зробити правильний забір рідини. Мало просто набрати її в пляшку і відвезти до лабораторії. Існує певна методика підготовки проби для лабораторних досліджень. Можна звернутися за допомогою до спеціалістів, а можна відібрати пробу самостійно, а далі відправити її кур'єром або віднести до лабораторії своїм ходом. Як правильно зробити паркан проби:

 • Тара має бути чистою, в ідеалі це скляна або пластикова пляшка із щільною кришкою. До використання переконайтеся, що раніше в ній не було квасу, пива, фруктових напоїв та інших рідин із вмістом цукру та слідами бродіння;
 • Краще підібрати пляшку об'ємом від півтора літрів;
 • Якщо вода з крана, потрібно дати їй стекти 10-15 хвилин і потім набирати;
 • Необхідно обполоснути пляшку;
 • Набирати потрібно акуратно, тонким струменем по краю ємності, не допускаючи вирування, це важливий аспект. Вода має насичуватися киснем перед відправкою на експертизу;
 • Місткість потрібно наповнити доверху так, щоб перетікало через край. Це унеможливить утворення пробки з повітря. Тому після завершення потрібно відразу акуратно закупорити кришку;
 • Відразу після набору необхідно відправити пляшку до лабораторії;
 • Пакет має бути не прозорий;
 • Доставити воду потрібно якнайшвидше, але якщо такої можливості немає — можна зберігати зразок у холодильнику, але не більше двох днів.

замовити послугу

Інші послуги

 • Підбір обладнання

  Підбір обладнання

 • Монтаж

  Монтаж

 • Сервісне обслуговування

  Сервісне обслуговування

 • Гарантійне обслуговування

  Гарантійне обслуговування

 • Ремонт фільтрів для води і заміна картриджів

  Ремонт фільтрів для води і заміна картриджів

Така лабораторна процедура, як аналіз води, необхідна для того, щоб правильно здійснити подальший підбір системи водоочищення в побутових та промислових цілях. Провести повний хімічний аналіз води можна лише в лабораторних умовах та за участю фахівців. Експертиза потрібна визначення забруднення з виробництва, перед встановленням фільтрів, соціальній та побутовому аспекті. Можна провести незалежну експертизу з будь-якого джерела. Якщо ви виявили забруднення біологічного чи хімічного характеру у водопроводі, неприємний запах чи нехарактерний чистій воді колір, зробити аналіз води буде життєво необхідним заходом безпеки.

Навіщо необхідний хімічний аналіз води?

У яких випадках здати воду на аналіз необхідний захід, а у яких випадках це здійснюється за бажанням? У домашніх умовах часто недостатньо візуального огляду стану, багато елементів забруднення не видно. Це перша і найголовніша причина, чому так важливо перевіряти чистоту та якість питної води. До інших причин проведення лабораторної експертизи можна віднести:

 • аналізи води зі свердловини, особливо якщо джерело нещодавно відкрите;

 • планова перевірка води зі свердловини, колодязя та водопроводу;

 • природні фактори, стихійні лиха чи повсюдні забруднення ґрунту та водойм;

 • після ремонтних робіт;

 • виробничі потреби пов'язані із підключенням до водопроводу;

 • викид хімічних відходів у природні джерела;

 • використання побутової та промислової техніки, подача чистої пом'якшеної води один із першорядних факторів довгострокової експлуатації.

У виробництві напоїв, а також алкогольної продукції оцінка якості джерела, що використовується, є обов'язковим етапом. Перед вибором лінії водопроводу та іншого джерела для проведення в житлове приміщення експертиза також буде необхідна. У багатьох моментах послуги незалежної лабораторії аналізу води можуть бути корисними.

 

Список показників аналізу води

Проводиться аналіз питної води за такими показниками:

         

№ п/п

Найменування показника

Од. вимірювання

Методика визначення

Гранично допустимі норми

ДСанПіН2.2.4-171-10

1

ЗАПАХ ПРИ 20º

баллы

ДСТУ 3351

не більше 2

2

ЗАПАХ ПРИ 60º

баллы

ДСТУ 3351

не більше 2

3

СМАК

баллы

ДСТУ 3351

не більше 2

4

Водневий ПОКАЗНИК рН

ед рн

ДСТУ 4077

від 6,5 до 8,5

5

НІТРАТИ

мг/дм³

ГОСТ 18826

не більше 50,0

6

НІТРАТИ

мг/дм³

ГОСТ 18826

не більше 0,1

7

АМІАК

мг/дм³

ГОСТ 8826

не більше 0,5

8

ЗАГАЛЬНА ЖОРСТКІСТЬ

моль/дм³

ГОСТ 4151

не більше 7,0

9

ЛУЖНІСТЬ

моль/дм³

ГОСТ 4151

не більше 6,5

10

КАЛЬЦІЙ

мг/л

ГОСТ 18164

не більше 100

11

МАГНІЙ

мг/л

ГОСТ 18164

не більше 30

12

СУХИЙ ЗАЛИШОК

мг/дм³

ГОСТ 18164

не більше 1000,0

13

ЗАЛІЗО ЗАГАЛЬНЕ

мг/дм³

ГОСТ 4011

не більше 0,2

14

МАРГАНЕЦЬ

мг/дм³

ГОСТ 4974

не більше 0,05

15

ОКИСЛЮВАНІСТЬ

мг/О2дм3

ГОСТ 23268.12

не більше 5,0

16

КОЛІРНІСТЬ

градусы

ГОСТ ЗЗ51

не більше 20º

17

МУТНІСТЬ

мг/дм³

ГОСТ ЗЗ51

не більше 0,5

Показники з усіх пунктів ретельно розглядаються фахівцями незалежної лабораторії. На основі отриманих результатів можна визначити, чи потрібно встановлення фільтрів для очищення води, і які характеристики очисної системи підходять до того чи іншого джерела.

Де здати воду на аналіз?

Здати воду на експертизу можна в Akvantis. Незалежні експерти проведуть ретельну перевірку чистоти та наявності всього спектру хімічних та біологічних забруднень. Наші спеціалісти можуть самостійно прибути на місце для збирання зразків, розрахувати вартість послуг лабораторного дослідження. Через 7 робочих днів ви отримаєте повний звіт про стан забруднень та загального складу води із вашого джерела. Сучасне оснащення лабораторії, новітні реагенти допоможуть отримати найдосконаліший результат експертизи та хімічного складу рідини. Отримати не тільки лабораторні послуги, а й придбати систему фільтрації за вигідними цінами можна також у Akvantis. Іноді ціна аналізу води входить у вартість загального комплексу послуг із встановлення системи фільтрації, але бажання провести перевірку саме у нашій лабораторії не зобов'язує надалі купувати товари нашого магазину.

Loading...