Місто:
+38 044 490 45 40 +38 067 361 55 00
Місто:
Яке місто ближче до вас?

Модернізація обладнання та ремонт фільтрів для води

Наші фахівці діагностують роботу системи водоочищення та запропонують способи модернізації та вдосконалення обладнання, роблячи все можливе, щоб в найкоротші терміни Ви отримали результат, на який розраховували при покупці системи.замовити модернізацію обладнання

ціни

Вартість заміни і ремонту систем зворотного осмосу від 600 грн. Ми модернізуємо старе обладнання водоочищення і водопідготовки. Виробляємо діагностику роботи фільтрів для води, якості очищення і ККД систем.

Ремонт системи зворотного осмосу Zepter, Kuna Cleone, Bluewater Cleone Ремонт і заміна картриджів фільтрів для води Atoll, Ecowater. 
Ремонт і обслуговування систем очищення, пом'якшення води та водопідготовки. Ремонт і заміна великих систем зворотного осмосу високої продуктивності.

 

Щоб замовити виклик майстра - залиште заявку або зателефонуйте безпосередньо в офіс. Майстер зв'яжеться з вами протягом години і домовиться про час приїзду.

(067) 372-45-40

 

Кращий сервіс

Компанія «Аквантис» проектує, виготовляє, підбирає, монтує та обслуговує якісні рішення з водопідготовки з 2006 року. І, як і раніше, головним принципом нашої роботи залишається використання тільки якісного обладнання провідних світових брендів і виконання робіт так само якісно, як якщо б ми це робили для себе. І ніяк інакше. Ми будуємо довгострокові відносини з кожним і не хочемо червоніти перед клієнтом у разі, якщо не виправдовуються його очікування.

замовити послугу

Інші послуги

 • Аналіз води

  Аналіз води

 • Підбір обладнання

  Підбір обладнання

 • Монтаж

  Монтаж

 • Сервісне обслуговування

  Сервісне обслуговування

 • Гарантійне обслуговування

  Гарантійне обслуговування

Loading...