Місто:
+38 044 490 45 40 +38 067 361 55 00
Місто:
Яке місто ближче до вас?

Монтаж систем водоочищення

У нас за плечима більше 10 років досвіду з різними системами очищення води.замовити монтаж

монтаж

Монтаж фільтру для води сповнений стереотипів про надзвичайну простоту цього етапу. Найчастіше покупець розраховує на свої сили підключити систему самому, не читаючи навіть інструкцію, а потім переплачує двічі за залитий блок живлення або за апарат, що вийшов з ладу.

Чому варто довірити монтаж
професіоналам нашої компанії:

 • Досвід водоочищення

  Від побутових фільтрів
  до промислових систем

  Ми маємо більше 10 років досвіду
  з різними системами очищення води-
  від найдешевших до дуже
  технологічно складних
  шведських, американських,
  німецьких і австрійських

 • Захист будинку і техніки

  Ніяких протіканнь протягом
  всього часу експлуатації

  Ви захищаєте свій будинок від ризику
  бути затопленим в результаті
  неправильного монтажу

 • Робота "під ключ"

  Від проектування і до
  тестового запуску

  Ви отримуєте справно працюючу систему,
  кожен вузол якої був перевірений,
  а параметри всіх електронних апаратів
  правильно налаштовані

 • Кращі фахівці

  Міжнародний сертифікат WQA

  Наші фахівці - це сертифіковані інженери,
  які блискуче розбираються в сучасних водоочисних системах
  та несуть усвідомлену відповідальність
  за кожен етап своєї роботи.

 • Надійні комплектуючі

  John Guest, Ecoplastic

  Ми використовуємо комплектуючі провідних інжинірингових компаній,
  не економимо на фитингах, шлангах,
  сполучних елементах

 • Гарантія

  Контролюємо роботу системи

  Ви отримуєте повну гарантію
  на всю систему!

Этапи монтажу

1 Сантехнічна обв'язка Монтаж фільтрів для води

Грамотне та красиве сантехнічне обв'язування водоочисного обладнання - головна складова монтажу. Адже система очищення води буде стояти у вашій квартирі, в вашому домі і її зовнішній вигляд так само важливий, як і зручність її експлуатації.

Фахівці з сантехнічної обв'язки воістину віртуози своєї справи. Практичний досвід дозволяє так реалізувати обв'язку системи очищення води, щоб використовувати мінімальну площу для максимального ефекту. Правильне обв'язування значно спрощує обслуговування завдяки наявності манометрів, краників для відбору проб на всіх етапах системи, байпасу.

Якість використовуваних нами матеріалів для обв'язки перевірено роками. Як результат - на жодному об'єкті за весь час роботи не відбулася теча.

В залежності від складності проекту сантехнічне обв'язування займає 1-2 доби.

2 Врізка обладнання
і пусконалагоджувальні роботи
Установка фільтрів для води

Цей етап роботи потребує найчастіше 1 день.

Наші інженери користуються тільки якісними інструментами Hilti, які роблять процес роботи точним і швидким. Майстри користуються фірмовим транспортом, приїжджають завжди вчасно, не вимагають присутності клієнта на об'єкті під час пусконалагоджувальних робіт і найважливіше - роботу роблять «на совість».

Скільки б часу не знадобилося на запуск системи - ми зробимо всю роботу на 100% і не поїдемо, не впевнившись, що система працює справно.

І, звичайно, дотримуючись принципів «бережливого виробництва» ми намагаємося робити роботу максимально чисто, екологічно, економічно і завжди із задоволенням.

Після введення обладнання в експлуатацію, наші сервісні фахівці надають сервісну підтримку, «залишаючись на зв'язку» в будь-який час.

3 Заключний етап -
підписання Акту приймання робіт.
Запуск фільтрів для води

І в цей же день Ви відчуєте непідробне задоволення від прийняття водних процедур, а через тиждень взагалі не зможете уявити, як раніше обходилися без такого блага цивілізації як система очищення води. До хорошого звикаєш швидко, чого і Вам бажаємо!

 • До До
 • После Після

замовити послугу

Інші послуги

 • Аналіз води

  Аналіз води

 • Підбір обладнання

  Підбір обладнання

 • Сервісне обслуговування

  Сервісне обслуговування

 • Гарантійне обслуговування

  Гарантійне обслуговування

 • Ремонт фільтрів для води і заміна картриджів

  Ремонт фільтрів для води і заміна картриджів

На перший погляд, встановлення фільтрів для очищення води, процес невигадливий і легкий. Зрозуміло, все залежить від обраної системи, обсягів роботи, термінів та початкових умов. Побутова установка водоочищення вимагає наявність необхідного інструментарію та вміння. Але теоретичних знань про те, як зробити монтаж фільтрів очищення води недостатньо. Неправильна робота може призвести не тільки до некоректної роботи очисної системи, а й до поломки нового обладнання. Через витік є ризик затопити сусідів, зіпсувати блок живлення та інші комплектуючі. Надалі заощадивши на монтажі, можна витратити суму, яка набагато перевищує вартість послуг професіоналів. Фахівці працюють поетапно і найпершим із етапів початку роботи це проектування та лабораторний аналіз води.

Де замовити послугу встановлення систем водоочищення?

Фахівці, завдання яких встановлення системи водоочищення питної води, можуть також здійснити таку послугу, як заміна фільтрів води та багато інших питань ремонту, монтажу, заміни комплектуючих. Звернувшись до Akvantis, ви отримуєте якісний сервіс за гарною ціною, гарантію виконаної роботи та рекомендації наших консультантів з будь-яких питань щодо водоочисних систем. Також можна замовити послуги майстрів з монтажу комплексних систем очищення води незалежно від того, де ви придбали фільтри, послуга встановлення фільтрації доступна всім бажаючим. Наші спеціалісти оперативно прибувають на місце, швидко виконують усі етапи робіт, а найголовніше – працюють на совість та з реальною турботою про клієнтів.

Loading...