Місто:
+38 044 490 45 40 +38 067 361 55 00
Місто:
Яке місто ближче до вас?

Підбір
обладнання
водоочищення

Підбір обладнання
для очищення води в будинку
КИЇВ: +38 (067) 372 65 05
ДНІПРО: +38 (067) 372 45 40
ХАРКІВ: +38 (067) 620 55 00замовити підбір обладнання

Що треба робити,

щоб вода в будинку

завжди залишалась чистою?

Чи знаєте ви, чому у ванній і на душовій кабіні з'являється наліт на техніці? І чому пральна машина виходить з ладу? Або чому ваш бойлер раптом почав споживати більше електроенергії на нагрівання води? Відповідь проста: вся справа в солях жорсткості, які в надлишку знаходяться у водопровідній воді. Саме "завдяки" солям жорсткості ми маємо справу з такими сумними наслідками, як накип на ТЕНах, перевитрата електроенергії, перевитрата миючих засобів і порошку, жорсткі рушники, постійний наліт на дзеркалах, хромованих кранах і на кахлі, наліт в трубах.

НАСЛІДКИ ЖОРСТКОЇ ВОДИ

А ЗДОРОВ'Я?

Але набагато важливіше те, що ця вода завдає значної шкоди вашому здоров'ю! Суха стягнута шкіра, ламке волосся, зморшки та відсутність тонусу - це частина проблем. Хлор, що міститься у воді, призводить до хвороб дихальних шляхів і алергії у дітей. А мікроби, які збираються в водопровідних трубах і потім надходять до вас в будинок - це причина кишкових інфекцій.

НАСЛІДКИ ВИКОРИСТАННЯ НЕОЧИЩЕННОЇ ВОДИ

ЩО Ж РОБИТИ?

Підбір системи очищення води - це найважливіший етап її придбання. Від того, наскільки точно буде розрахована продуктивність системи бувдет залежати наявність чистої води у вас вдома.

      

При підборі системи очищення води ми керуємося не тільки готовим аналізом води і технічними можливостями приміщень, де система буде встановлена, але і майбутніми планами клієнта з благоустрою будинку та обсягами водоспоживання.

5 кроків до того, щоб отримати чисту воду

Заява

Ви
звертаєтеся
за очищенням
воді
за телефоном або
через сайт

Аналіз

Ми збираємо
необхідні
данні, беремо пробу
води для анализу

Підбір

За результатами
аналізу пидбираємо
обладнання
та оформляємо договір

Монтаж

Доставляємо і монтуємо
обладнання для очищення води,
проводимо
пуско-налагоджувальні
роботи

Результат

Найприємніше - Ви
п'єте чисту воду і купаєтеся в
чистій, м'якій і
прозорій воді

замовити послугу

Інші послуги

 • Аналіз води

  Аналіз води

 • Монтаж

  Монтаж

 • Сервісне обслуговування

  Сервісне обслуговування

 • Гарантійне обслуговування

  Гарантійне обслуговування

 • Ремонт фільтрів для води і заміна картриджів

  Ремонт фільтрів для води і заміна картриджів

Всі люди так чи інакше замислювалися про чистоту води з крана і в цілому про якість водопровідної рідини. Зайшовши на сайти магазинів, перед кожним бажаючим постає безліч товарів. Фільтри, іонізатори, озонатори та багато іншого. Як не заплутатися та вибрати саме те, що потрібно для конкретного випадку? Для чого потрібна експертиза та професійний підбір фільтра для води з аналізу? Перед тим, як розпочати монтаж систем очищення води, потрібно пройти всі етапи підготовки:

 • Збір зразків для аналізу;
 • Підбір системи водоочищення на основі отриманих даних про хімічний склад наданих зразків;
 • Придбання та встановлення фільтрів;
 • Подальша експлуатація та дбайливе ставлення до пристрою, чищення, заміна картриджів та інший технічний супровід для коректної роботи.

Можна самостійно придбати фільтри, багато пропонованих товарів можна встановити самому. Сучасне обладнання зроблено з практичним ухилом та зручністю для споживача, але більш масштабні системи, а також підбір обладнання водоочищення краще довірити фахівцям.
Чому важливо звернутися по підбір обладнання для очищення води до професіоналів?
Найчастіше грамотний підбір фільтра для води заощаджує кошти та час. Професійний підхід до фільтрації включає розгляд кількох сторін:

 • Лабораторний аналіз покаже, яке саме обладнання потрібне. За забрудненням буде видно, чи потрібна механічна фільтрація. Елементи забруднення більше 5 мкм відносяться до механічних засмічень, а все, що менше вимагає ретельнішої фільтрації. Біологічні забруднення, бактерії та віруси не просто потрібно відфільтрувати, а й знищити. Деякі з них небезпечні для людини, а продукт їхнього розпаду має токсичні властивості. Ось чому важливо підібрати фільтр для води за аналізом;
 • У деяких випадках вміст корисних мікроелементів переважає. І повна зміна природного складу може нашкодити, тонке очищення, іонізація та озонування може покращити якість води та її смакові параметри, для таких цілей не потрібні надто радикальні заходи та деякі етапи фільтрації не мають потреби до встановлення;
 • Бувають випадки, коли жорстка вода та забруднення у вигляді металів та хімічних викидів перевищує норму у кілька разів. Візуально цього може бути помітно, але за результатами використання такий рідини стає зрозуміло. Це: шкода шкірі, волоссю і навіть зубам при купанні. Можливі алергічні реакції шкіри та почервоніння очей після використання. Швидкий вихід із ладу техніки та її поломки. Погіршення здоров'я при вживанні такої води. Забруднення, накип та іржа на предметах побуту та сантехнічних елементах, а також засмічення труб. Щоб зрозуміти наскільки забруднена вона та яку підібрати систему очищення води, потрібне втручання фахівців;
 • Навіть після установки системи фільтрації необхідно періодично контролювати склад і чистоту, щоб знати, коли потрібно, наприклад, заміна фільтра зворотного осмосу, потрібно звертатися за допомогою до професіоналів. Це економія коштів та точні дані про стан джерела;
 • Викликати фахівців необхідно також з метою оцінки джерела. Особливо це стосується первинної експертизи лінії водопроводу, свердловини та колодязної води;
 • Делегувати завдання здійснювати підбір обладнання для очищення води необхідно з метою гарантійного сервісного обслуговування. У такій ситуації компанія сама несе відповідальність за якість продукції та правильно підібрані фільтри.

Існує безліч систем очищення

 • Вугільний фільтр;
 • магнітний фільтр;
 • Іонізатор;
 • Фільтри глечика для самостійного застосування;
 • Системи зворотного осмосу;
 • Фільтри механічного очищення;
 • Ультрафіолетові фільтри.

Усі типи фільтрації відрізняються способами роботи, розмірами, цінами та експлуатацією. Розібратися в цьому допоможуть кваліфіковані спеціалісти, які комплексно підійдуть до забезпечення вашої оселі чи промислового підприємства чистою водою.

Де замовити професійний вибір систем водоочищення?

Зробити вибір фільтрів для очищення води можна в Akvantis. Найкраще співвідношення ціни та якості сервісного обслуговування. Уважний та кваліфікований підхід, гарантії кожного етапу експертизи та підбору обладнання. Подальше техобслуговування, доставка та встановлення. У нас ідеальне поєднання ціни та якості. Наші фахівці допоможуть зробити правильне збирання зразків на експертизу. Лабораторії, оснащені всім необхідним за найсучаснішими вимогами, нададуть найточніші результати аналізів. Технічні фахівці підберуть потрібні системи фільтрації, здійснять монтаж сантехніки та встановлення фільтрів.

Loading...